Freelancer czy Agencja? Kto lepiej zrobi stronę internetową?

Freelancer czy Agencja? Kto lepiej zrobi stronę internetową?

Założyłeś już swoją firmę teraz czas na jej wejście na rynek.

Pierwszym krokiem do tego, aby stać się rozpoznawalnym jest własna strona internetowa. To nie tylko adres www, ale również logo, kolory, kreacja, wzbudzanie zainteresowania, tekst i niezbędne informacje. To wszystko powinno znaleźć się pod adresem Twojej firmy. Pamiętaj W sieci również prowadzisz wizytówkę firmy, która może przynieść wielu klientów.

Dlaczego freelancer jest lepszy niż agencja do stworzenia strony internetowej?

Freelancer to jedna osoba z którą masz kontakt od początku do końca stworzenia strony internetowej Twojej firmy. Zbiera informacje, tworzy i dostarcza wykonany projekt. Bardzo często wykonuje również inne zadania, takie jak copywriting, administracja strony czy pozycjonowanie (np. https://krokpierwszy.pl/). Dzięki temu całość będzie utrzymywana w jednym stylu i nie ma w tej sytuacji miejsca na błędy jakie mogą zajść przy przekazywaniu zadania innej osobie. W agencji każdy jest od czegoś. Jedna osoba przyjmuje zlecenie i dostarcza je do web developera, który stworzy strony i np. do copywritera, który stworzy treść. U freelenacera jedna osoba ma kontrolę nad każdym etapem.

Strona WordPress – dlaczego warto ją wybrać?

WordPress to system zarządzania treścią. Ma te same wartości co strona zbudowana na html’u, ale jej zarządzanie jest o wiele łatwiejsze. Dzięki temu właściciel firmy może sam dodawać aktualności. Strona WordPress daje również kontrolę nad jej działaniem, możesz sam sprawdzać pracy osoby administrującej stronę. Daje duże możliwości przy optymalizacji oraz pozycjonowaniu. Strona może posiadać sekcje blog, a dzięki systematycznym wpisom wzbudzi ciągłe zainteresowanie.

Czy moja firma powinna mieć stronę internetową WordPress?

Zdecydowanie tak! To must have dla każdej firmy. Klient w łatwy sposób może zostać zachęcony do skorzystania z Twoich usług i zdobyć zaufanie. To strona internetowa zadba o pierwsze wrażenie Twojej firmy.