Kompleksowy catering dla firm

Zadaniem pracodawcy jest dążenie do zapewnienia pracownikom jak najlepszych warunków pracy. W sieci aż roi się od plotek na temat relacji pracowniczych i złego traktowania podwładnych przez ich przełożonych. Istnieją nawet dedykowane serwisy pracownicze, na których można swobodnie wypowiedzieć się na temat danej firmy i klimatu, który w niej panuje. Dlatego też w ramach employer brandingu, firmy starają się zagwarantować swoim ludziom najlepsze benefity pracownicze. Jedną z możliwości są posiłki, czyli wyżywienie, które zazwyczaj przygotowuje catering dla firm.

Kiedy i komu przysługują posiłki regeneracyjne?

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 r., pracodawca jest zobowiązany zapewnić ciepłe danie i napój pracownikom w przypadku zatrudnienia w szczególnie uciążliwych warunkach. Posiłki regeneracyjne należą się więc osobom wykonującym prace związane z wysiłkiem fizycznym, którego efektem jest duży wydatek energetyczny. Rada Ministrów ściśle dookreśliła wartości odżywcze, w które muszą być bogate posiłki regeneracyjne. Dlatego też przedsiębiorstwa zamawiają catering firmowy, by dostosować się do przepisów. Profesjonalne usługi cateringowe specjalizują się w tego rodzaju realizacjach i są w stanie zagwarantować odpowiednie menu i dostarczyć obiady do firmy na konkretną godzinę i pod konkretny adres.

Wygodny catering dla firm

Nie każde przedsiębiorstwo, może sobie pozwolić na stołówkę firmową. Nawet jeśli obsługuje ją firma zewnętrzna, koszty związane z utrzymaniem sali, zapleczem kuchennym i zapewnieniem odpowiednich warunków sanitarnych, nie zawsze są opłacalne. Dlatego też, w ostatnim czasie firmy cateringowe cieszą się sporą popularnością. Catering dla firm to dużo więcej niż obiady dostarczane do siedziby firmy. SmartLunch proponuje obiady dla pracowników przygotowane przez najlepsze restauracje w mieście. Zamówienia dostarcza pod konkretny adres na ustaloną godzinę. Firma oferuje kompleksowe usługi cateringowe dostosowane do indywidualnych potrzeb pracowniczych.

Smaczny catering firmowy to wizytówka firmy

Szeroki zakres usług gastronomicznych w firmie może być świetnym pomysłem na benefit pracowniczy. Employer branding wciąż stanowi wyjątkowe miejsce w strategii firmy. Dlatego też warto postawić na najwyższą jakość posiłków. SmartLunch gwarantuje smaczne i bogate dania przygotowywane przez profesjonalnych kucharzy. Potrawy tworzone są w oparciu o najwyższej klasy składniki. Taki catering z pewnością docenią pracownicy, którzy zazwyczaj na lunch do pracy nosili wyłącznie kanapki. Posiłki są spersonalizowane, co oznacza, że mogą to być zarówno dania fit, jak i kuchni polskiej czy włoskiej. W ofercie SmartLunch w ramach cateringu dla firm, realizowane mogą być również posiłki na każdą firmową okazję: Wigilie, bankiety, konferencje czy spotkania biznesowe dla klientów.

Profesjonalny catering dla firm to nie tylko wygoda dla przedsiębiorstwa. To przede wszystkim świetny sposób na podniesienie atrakcyjności oferty firmy na rynku pracodawców. Smaczne, pełnowartościowe obiady, pokazują zainteresowanie zespołem ze strony pracodawcy. Podkreślają, że dba on nie tylko o własne interesy, ale i o zapewnienie swojej załodze możliwie najlepszych warunków pracy.