Pakiety Netflix – co to takiego?

Pakiety Netflix to nici nnego, jak warianty subskrypcji tej platformy VOD. Wśród nich znajdują się 3 warianty, które znacząco różnią się od siebie. Różnice polegają na ilości obsługiwanych urządzeń, jakości obrazu i cenie, jaką trzeba za nie zapłacić.

Pakiet Netflix Basic

Ten pakiet pozwala na oglądanie filmów i seriali w jednym standardowym strumieniu, bez możliwości oglądania w jakości HD lub 4K. Jest to najtańszy pakiet Netflix i kosztuje on 29 zł miesięcznie.

Pakiet Netflix Standard

Ten pakiet pozwala na oglądanie filmów i seriali w jakości HD i w dwóch strumieniach jednocześnie, co oznacza, że można oglądać dwa filmy lub seriale jednocześnie na dwóch różnych urządzeniach. Kosztuje 43 zł miesięcznie.

Pakiet Netflix Premium

Ten pakiet pozwala na oglądanie filmów i seriali w jakości HD i 4K, a także w czterech strumieniach jednocześnie, co oznacza, że można oglądać nawet cztery filmy lub seriale jednocześnie na czterech różnych urządzeniach. Kosztuje on około 60 zł miesięcznie.

Czy można współdzielić Pakiet Netflix Premium?

Możliwość współdzielenia konta działa od dawna. Najlepiej wychodzi ona z najwyższym pakietem Netflix, ponieważ zyskujesz i wysoką jakość i cenę podzieloną na 4 osoby. Może warto zrzucić się ze znajomymi? Jeżeli nie masz z kim współdzielić konta Netflix  wystarczy zajrzeć tutaj https://taniepremium.pl/produkt/netflix-premium-30-profil-konto/ i wybrać interesujący Cię wariant czasowy.